5.ples ŽFA

5ples 780x1100Vážení športoví priatelia,

po roku sa opäť pokúšame ako sa športovo hovorí „nakopnúť“ našu tradíciu v podobe organizovania plesu futsalistov, priateľov a známych. S plesmi sme začali v roku 2010 a po minuloročnej pauze veríme, že tento ročník bude úspešný minimálne ako tie predchádzajúce.

Reprezentačné premiéry v radoch ŽFA

SR-U-19Po januárovom sústredení a turnaji v českom Vsetíne sa naša najmladšia reprezentácia U-19 stretla na ďalšom krátkom sústredení, tento krát v Bratislave (9.-11.5.2014).

Finále Pohára stredoregiónu – ŽFA obhájila cennú trofej!

DOXX ZA 150x1502.mája 2014 sa v Žiline na Hájiku odohral finálový duel regionálneho pohára. Žirafy privítali na domácej palubovke vo veľmi zaujímavej zostave hrajúci KSF Doxx Žilina. Hostia pôvodne avizovali veľmi omladenú zostavu, nastúpili však vo veľmi skúsenej zostave, ktorou zaskočili domácich.

2.štvrťfinále pohára – Zbytočný pohárový STOP

Na Veľký piatok sa konala v Humennom odveta štvrťfinále Slovenského pohára mužov. Anjeli si priviezli z Hájika nečakané víťazstvo 9:7 a vytvorili si tak skvelú východiskovú pozíciu. Žilinčania cez týždeň avizovali veľmi silnú zostavu a asi mali v pláne na palubovke Humenného vybojovať postup do Final four.

1.štvrťfinále pohára – Anjeli smrti

Mako 2V čase vrcholenia Open ligy privítali žirafy na svojej palubovke v 1. štvrťfinále Slovenského pohára nováčika na futsalovej mape Angels Humenné. Súper bol pre domácich veľkou neznámou, ale skúsení futbalisti boli zárukou dobrého zápasu.

Ďalšie články...