5. zápas FEJ – Gólový uragán ŽFA

MIBA 150x150V krátkom časovom slede privítali na svojej palubovke žirafy ďalšieho súpera, ktorým bola tentokrát ich dvojička v súťaži MIBA Banská Bystrica. Podľa pôvodného rozpisu sa ich prvý vzájomný duel mal odohrať v Badíne. Zástupcovia oboch klubov sa však dohodli na zaujímavom riešení. Juniorská extraliga bola na Hájiku predzápasom večerného Openligového duelu mužov.

4. zápas FEJ – Najlepší výkon juniorov

grizzly 150x150V tento hrací deň vyzvali žirafy v druhom zápase premenované družstvo Košíc, ktoré v súčasnosti nesie názov medveďov Grizzly. Domáci hráči nastúpili veľmi koncentrovane a vyšiel im aj úvod zápasu. Skóre otvoril K.Gábor a dodal svojim spoluhráčom pokoj na halovky.

3. zápas FEJ – Prvé body pre ŽFA

fk presov originalŽFA na svojej palubovke privítala vo svojom treťom zápase nováčika súťaže FK Prešov. Pre žirafy bol ich súper veľkou neznámou, boli však odhodlané konečne zabodovať. Prešov mal za sebou kľudnú, ale dlhú cestu. Navyše ich káder sa skladá z mladučkých, ale veľmi perspektívnych hráčov.

2. zápas FEJ – Alarmujúca koncovka

makroteam 150x150V druhom zápase nastúpili mladíci ŽFA proti svojim rovesníkom z Makroteamu. Toto družstvo je známe najmä svojou výbornou defenzívou. Tento zápas to aj potvrdil, keď sa hralo prevažne na bránu D. Jancíka. Ten si po vzore L. Surovčíka vybral jeden skvelý deň a odniesli si to strelci ŽFA.

1. zápas FEJ – Podpriemerný výkon

DOXX ZA 150x150Pomerne neskoro začala už aj očakávaná juniorská extraliga. Majstrovský titul obhajujú hráči Žilinskej Futsalovej Akadémie. Do súťaže sa prihlásilo po umelom čakaní len šesť družstiev a súťaž bude veľmi krátka. Preto bude každý jeden zápas veľmi dôležitý. Zo šestice družstiev je až trojica zo Žiliny.