Čo bolo...a čo bude...

 Dušan Štaffen    Náš web zfa.sk je svojim čitateľom a fanúšikom „dlžný“ určite objasnenie situácie ohľadom nečinnosti Žilinskej Futsalovej Akadémie na všetkých úrovniach počas sezóny 2015/2016. ŽFA ŽIRAFA Žilina pôsobila vo svojej poslednej sezóne a to v ročníku 2014/2015 v Openlige, ako aj tradične v juniorskej extralige. Táto sezóna nedopadla pre klub nijako výnimočne, bola skôr takou priemernou.

16.kolo Open ligy tipuje KSF Doxx Žilina

DOXX ZA 150x150Už o pár hodín nastúpia draci na palubovke ŽFA na Hájiku. Po domácom víťazstve nad Doxxom je pre nich súťaž už len formalitou, nakoľko je strata ich prvenstva už len v rovine teórie.  A práve túto teóriu budú chcieť žirafy trošku zreálniť. Viacero hráčov je už pripravených nastúpiť a svoju kožu doma nedajú lacno.

14.kolo Open ligy tipuje MIBA Banská Bystrica

MIBA 150x150Pomaly, ale isto sa nám blíži záver súťaže. Viaceré zápasy sú porozhadzované a tak je náročné udržiavať aj našu tipovačku. V stredu sa v Poprade odohral veľmi dôležitý zápas dvoch popredných družstiev.  Výsledok je na prvý pohľad prekvapujúci , ale kto sleduje zostavy Foreveru vie, že pokiaľ postavia svoju kvalitu sú extrémne silným súperom pre každého.

15.kolo Open ligy tipuje FC Bull Trnava

FC Bulls TT 150x150Web zfa.sk prináša našim čitateľom tipovačku Open ligy od 6.kola súťaže. Ako prvý nám svoje komentáre k jednotlivým zápasom zaslal člen výboru Bulls Tnava pán Anton Halenár. Tento víkend sa odohrá 15.kolo a rad vyšiel opäť na Trnavu. Tento krát nám komentáre a svoje tipy poskytol prezident Bull pán Michal Halenár.

14. kolo Open ligy – Déjá vu

Poprad 150x150Diváci a hráči, ktorí sa zúčastnili v 4.kole Open ligy zápasu ŽFA s Prievidzou museli vo štvrtok večer zažiť na Hájiku Déjá vu! Infarktový záver zápasu totiž nápadne pripomínal spomínaný záver stretnutia proti FSC (9:9 a dva góly domácich v poslednej minúte). Oba celky narazili pred zápasom na rozsiahlu maródku.