DFŽL Žilina - seniori III.

# Tím Zápasy V R P Skóre Body
1 Polomárik Stráňavy 8 7 0 1 75:33 21
2 Deportivo Žilina 8 7 0 1 54:41 21
3 THE REDS 9 5 2 2 69:65 17
4 JOGA-BONITO 8 5 1 2 70:39 16
5 CVČ STROM SOLINKY 8 5 1 2 49:46 16
6 ŽFA Krupa print 7 5 0 2 61:43 15
7 Profirol team Žilina 9 3 1 5 36:57 10
8 Straník - Zástranie 7 2 2 3 30:34 8
9 FK Kastrol Team 8 2 0 6 31:46 6
10 SPARMAL OVČIARSKO 9 2 0 7 42:60 6
11 KMF Rajecká Lesná 8 1 0 7 33:66 3
12 R.I.P. Žirafa 7 0 1 6 31:51 1

seniori III

Výsledky - DFŽL Žilina - seniori III.

1. kolo:

FK Kastrol Team Žilina "A" - Polomárik Stráňavy

R.I.P. Žirafa - THE REDS

SPARMAL Ovčiarsko "A" - Profirol team Žilina

Straník – Zástranie - KMF Rajecká Lesná

ŽFA KRUPA Print Žilina "B" - JOGA-BONITO

CVČ STROM Solinky - Deportivo Žilina

2. kolo:

Polomárik Stráňavy - Deportivo Žilina

JOGA-BONITO - CVČ STROM Solinky

KMF Rajecká Lesná - ŽFA KRUPA Print Žilina "B"

Profirol team Žilina - Straník - Zástranie

THE REDS - SPARMAL Ovčiarsko "A"

FK Kastrol Team Žilina "A" - R.I.P. Žirafa

3. kolo:

R.I.P. Žirafa - Polomárik Stráňavy

SPARMAL Ovčiarsko "A" - FK Kastrol Team Žilina "A"

Straník – Zástranie - THE REDS

ŽFA KRUPA Print Žilina "B" - Profirol team Žilina

CVČ STROM Solinky - KMF Rajecká Lesná

Deportivo Žilina - JOGA-BONITO

4. kolo:

Polomárik Stráňavy - JOGA-BONITO

KMF Rajecká Lesná - Deportivo Žilina

Profirol team Žilina - CVČ STROM Solinky

THE REDS - ŽFA KRUPA Print Žilina "B"

FK Kastrol Team Žilina "A" - Straník - Zástranie

R.I.P. Žirafa - SPARMAL Ovčiarsko "A"

5. kolo:

SPARMAL Ovčiarsko "A" - Polomárik Stráňavy

Straník – Zástranie - R.I.P. Žirafa

ŽFA KRUPA Print Žilina "B" - FK Kastrol Team Žilina "A"

CVČ STROM Solinky - THE REDS

Deportivo Žilina - Profirol team Žilina

JOGA-BONITO - KMF Rajecká Lesná

6. kolo:

Polomárik Stráňavy - KMF Rajecká Lesná

Profirol team Žilina - JOGA-BONITO

THE REDS - Deportivo Žilina

FK Kastrol Team Žilina "A" - CVČ STROM Solinky

R.I.P. Žirafa - ŽFA KRUPA Print Žilina "B"

SPARMAL Ovčiarsko "A" - Straník - Zástranie

7. kolo:

Straník – Zástranie - Polomárik Stráňavy

ŽFA KRUPA Print Žilina "B" - SPARMAL Ovčiarsko "A"

CVČ STROM Solinky - R.I.P. Žirafa

Deportivo Žilina - FK Kastrol Team Žilina "A"

JOGA-BONITO - THE REDS

KMF Rajecká Lesná - Profirol team Žilina

8. kolo:

Polomárik Stráňavy - Profirol team Žilina

THE REDS - KMF Rajecká Lesná

FK Kastrol Team Žilina "A" - JOGA-BONITO

R.I.P. Žirafa - Deportivo Žilina

SPARMAL Ovčiarsko "A" - CVČ STROM Solinky

Straník – Zástranie - ŽFA KRUPA Print Žilina "B"

9. kolo:

ŽFA KRUPA Print Žilina "B" - Polomárik Stráňavy

CVČ STROM Solinky - Straník - Zástranie

Deportivo Žilina - SPARMAL Ovčiarsko "A"

JOGA-BONITO - R.I.P. Žirafa

KMF Rajecká Lesná - FK Kastrol Team Žilina "A"

Profirol team Žilina - THE REDS

10. kolo:             

Polomárik Stráňavy - THE REDS

FK Kastrol Team Žilina "A" - Profirol team Žilina

R.I.P. Žirafa - KMF Rajecká Lesná

SPARMAL Ovčiarsko "A" - JOGA-BONITO

Straník – Zástranie - Deportivo Žilina

ŽFA KRUPA Print Žilina "B" - CVČ STROM Solinky

11. kolo:             

CVČ STROM Solinky - Polomárik Stráňavy

Deportivo Žilina - ŽFA KRUPA Print Žilina "B"

JOGA-BONITO - Straník - Zástranie

KMF Rajecká Lesná - SPARMAL Ovčiarsko "A"

Profirol team Žilina - R.I.P. Žirafa

THE REDS - FK Kastrol Team Žilina "A"